FaceBook  Twitter

Toelichting bij de voorlopige indelingen

Nu het seizoen bijna is afgelopen, bereiden we ons al weer voor op het nieuwe seizoen. We hebben bij de voorlopige indeling zo veel mogelijk een aantal spelregels aangehouden:
1.    We proberen steeds het belang van de speler, het kind voorop te stellen.
2.    We proberen, als het kan, vriendjes bij elkaar te plaatsen (vooral bij de O13, O11 en O9);
3.    Het eerste team is het sterkste team;
4.    We proberen evenwichtige teams samen te stellen;

5.    Bij de indeling hebben we zo veel mogelijk gekeken naar voetbalkwaliteiten, inzet en positie in het veld. Informatie is afkomstig van leiders, trainers en observanten/scouts;
6.    Bij het samenstellen van de teams hebben we gebruik gemaakt van onder andere het spelersvolgsysteem en activiteiten per categorie (training, wedstrijden, meetrainen met andere teams en (mini-)toernooitjes);
7.    We proberen te voorkomen dat we spelers ‘terug moeten plaatsen’ naar een lager team (vooral bij de JO-13, JO-11 en JO-9);
8.    Het betreft bij alle leeftijdscategorieën een voorlopige indeling waarbij bepaalde teams aangevuld zullen worden. Bij de jongere jeugd (O9 en O11) is het uitgangspunt dat we vooral naar boven willen aanvullen, dus spelers uit een lager team kunnen nog in aanmerking komen door te schuiven naar een team hoger. Vanaf JO15 (voorheen C-junioren) zijn de 1e teams (nog) groter. Hier zullen na verdere selectiemomenten  (oefen- en bekerwedstrijden) spelers afvallen naar het 2e team;
9.    Bij de JO11 hebben we 4 teams. Daarnaast denken we ook 2 teams voor JO10 (voorheen 1e jaars E-pupillen) op te kunnen geven. Vaak komen er namelijk tijdens de zomerstop nog de nodige aanmeldingen. Op voorhand zou het kunnen zijn dat wij de JO10-2 moeten verdelen over de andere teams, mocht dit niet het geval zijn;
10.    We hebben onze uiterste best gedaan fouten te voorkomen. Het kan natuurlijk voorkomen dat we bij het invoeren van in totaal zo’n 600 spelers eens een foutje maken. Hiervoor alvast onze excuses.

Het jeugdbestuur heeft gezamenlijk met leiders, trainers en coördinatoren geprobeerd om een zo goed mogelijk indeling te maken. We hopen dat we met deze indeling met z’n allen met veel plezier het volgende voetbalseizoen in kunnen gaan!

NB:  -     Bij de meisjes- en damesteams zijn nog wat losse eindjes. De definitieve indelingen zullen worden geplaatst als ook deze zijn opgelost.
-    Sommige teams zullen de maand juni nog trainen in de nieuwe samenstelling. Als dat zo is, zal de trainer/leider contact opnemen. Geen bericht = geen training meer. Het voorlopige trainingsschema staat ook op de site.
-    Vanaf 1 juli (na de familiedag) zijn de velden gesloten.


De jeugdcommissie.

 

JO-9 Voorlopige teamindeling
JO-10 en JO-11 Voorlopige teamindeling
JO-13 Voorlopige teamindeling
JO-15 Voorlopige teamindeling
JO-17 Voorlopige teamindeling
JO-19 Voorlopige teamindeling
MO en VR Voorlopige teamindeling
Senioren Voorlopige teamindeling
Trainingsschema Voorlopige trainingsschema
FaceBook  Twitter